Przejdź do treści

Jesteśmy białostocką hodowlą pięknych, domowych kotów rasy Maine Coon. Nasza przygoda z tymi kotami rozpoczęła się w czerwcu 2009 roku, kiedy zakupiliśmy naszą pierwszą kotkę Basię. Przyjechała do nas z warszawskiej hodowli na powszechnie znane kolanka, szybko jednak zdecydowaliśmy żeby zmienić umowę, aby Basia została koteczką hodowlaną.

Witaj Basiu

Długo zastanawialiśmy się jaka rasa będzie dla nas odpowiednia, wiedzieliśmy jednak że kotek musi być duży. W końcu znaleźliśmy hodowlę kotów Maine Coon w Warszawie, a tam naszą Basię. Basia przyjechała do nas na początku lipca kiedy miała skończone 3 miesiące. Bardzo szybko zdobyła nasze serca, a my od razu ją pokochaliśmy.

Joszko

Joszko jest naszym pierwszym kocurkiem. Przyjechał do nas we wrześniu 2010 roku z Krakowa. Dopiero po paru dniach nasza dotychczas samotna koteczka zaakceptowała jego obecność. Bardzo się polubili i razem świetnie się bawią.

Nasze kotki traktowane są jak członkowie rodziny. Zapewniamy im wszystko czego potrzebują: pełnowartościowe kocie jedzonko, kocie przysmaki, środki pielęgnacyjne i zabawki.

Dbamy o nie każdego dnia czesząc je (w razie potrzeby kąpiąc) i bawiąc się z nimi.